Bilgisayar Servisi

Notebook , Masaüstü PC veya Macbook bilgisayarlarınızda kullanıma bağlı olarak zamanla sorunlar oluşabilir. Oluşan bu sorunların çözümü için teknik servis hizmetlerimizi ister işyerinizde isterseniz de evinizde yerinde teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Eğer imkanınız varsa işyerimize bilgisayarınızı getirerek de teknik servis hizmeti alabilirsiniz. 

Alanında uzman teknik servis personelimiz tarafından gerekli tüm testler yapılır, mümkünse o anda çözümlenebilecek bir durum ise çözüme ulaştırılıp bilgisayarınız teslim edilir. Eğer mevcut imkanlar ile sorun tespit edilemiyor ya da çözülemiyorsa bilgisayarınızı teknik servisimize alıyor ve daha derin bir tarama testi ile sorunu inceliyoruz.

Bilgisayarınızda parça değişimi olacak ise bunu siz değerli müşterilerimiz ile hem sorun kaynağını hem de fiyat bilgisini paylaşarak ve bu sorunun giderilmesini sağlıyoruz. Laptop veya Masaüstü bilgisayarlarınıza takılan sıfır parçalar yasal garantileri içerisinde size sağlanmaktadır.

Hem uzaktan hem de yerinde hizmet alabileceğiniz ve size bir telefon kadar yakın olan Trend Bilişim Sistemleri, en yakın bilgisayarcınızdır.